Przejdź do treści strony
Godło

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Pracownicy

Kierownik SPNJO

mgr Anna Lewna anna.lewna@apsl.edu.pl

Z-ca Kierownika SPNJO

mgr Bożena Sypiańska  bozena.sypianska@apsl.edu.pl 

Sekretariat

mgr Oliwia Firlong oliwia.firlong@apsl.edu.pl

Wykładowcy języka angielskiego

mgr Bożena Sypiańska bozena.sypianska@apsl.edu.pl
mgr Adriana Drobko adriana.drobko@apsl.edu.pl
mgr Jolanta Lewicka jolanta.lewicka@apsl.edu.pl  
mgr Dorota Sej-Furmanek dorota.sej-furmanek@apsl.edu.pl
mgr Agnieszka Wojewoda-Aleksandrowska agnieszka.wojewoda@apsl.edu.pl
mgr Waldemar Sypiański waldemar.sypianski@apsl.edu.pl
mgr Tomasz Ćwil tomasz.cwil@apsl.edu.pl

Wykładowcy języka niemieckiego ​

mgr Agnieszka Pierzchalska agnieszka.pierzchalska@apsl.edu.pl
mgr Anna Lewna anna.lewna@apsl.edu.pl
mgr Jacek Czyżyk jacek.czyzyk@apsl.edu.pl

Wykładowca języka łacińskiego

mgr Jacek Czyżyk jacek.czyzyk@apsl.edu.pl

Wykładowcy języka polskiego jako obcego

mgr Agnieszka Pierzchalska agnieszka.pierzchalska@apsl.edu.pl
mgr Anna Lewna anna.lewna@apsl.edu.pl
mgr Jacek Czyżyk jacek.czyzyk@apsl.edu.pl

Wykładowcy języka rosyjskiego ​

dr Maxim Ponomarenko: maxim.ponomarenko@apsl.edu.pl

mgr Ewa Promińska ewa.prominska@apsl.edu.pl

 

Wykładowca języka hiszpańskiego

mgr Magdalena Kunda  magdalena.kunda@apsl.edu.pl 

Znajdziesz nas tutaj